Møt våre instruktører

Vi lover å være nysgjerrig på deg og gi deg en god opplevelse

Ottar A. Vassenden

Ottar A. Vassenden

Hovedinstruktør/CEO

Shihan

  • 6. Dan Ju-Jutsu
  • 5. Dan Karate
  • 3. Yudansha (3. Dan) Kenjutsu
  • 2. Dan Iaido
  • 1. Dan Kickboxing
  • Krav Maga Global General Instructor
  • KMG Mental Conditioning & Combat Mindset Inctructor
  • StrongFirst Kettlebell Instructor, level 1
  • Flexible Steel Instructor, level 1
  • Functional Movement Screen, level 1 og level 2 sertifisert

Jens Christian Andersen

Jens Christian Andersen

Hovedinstruktør KMG

Sensei

  • 3. Dan Karate
  • 1. Dan Ju-Jutsu
  • Krav Maga Global General Instructor
  • KMG Kids & Teens Instructor
  • KMG Mental Conditioning & Combat Mindset Inctructor
  • KMG Law Enforcement Instructor
  • KMG Women Instructor
  • Instruktør Nivå 2 Militær Nærkamp
  • Kali Sikaran Phase 3
Vidar Jensen

Vidar Jensen

Renshi

  • 4. Dan Ju-Jutsu
  • 1. Dan Karate
  • KMG Assistant Instructor
Julianne Brosvik Kahrs

Julianne Brosvik Kahrs

Sempai

  • Shodan-Ho Kickboxing
  • Shodan-Ho Ju-Jutsu

Remi Hansen

Remi Hansen

Sensei

  • 2. Dan Ju-Jutsu

Kjersti Brosvik Vassenden

Kjersti Brosvik Vassenden

«Alt mulig jente»

  • Kundekonsulent resepsjon
  • Inn-/utmelding av medlemmer
  • Renhold
Stephen Gulestøl

Stephen Gulestøl

Sensei

  • Yudansha 1. Shidoin (1. Dan) Kenjutsu
  • 1. Dan Iaido
Eirik Langum

Eirik Langum

Sensei

  • Yudansha 1. Shidoin (1. Dan) Kenjutsu
  • 1. Dan Iaido
Aleksander Rygg Stenhjem

Aleksander Rygg Stenhjem

 

  • KMG Kids & Teens Instructor
  • KMG Assistant Instructor
  • KMG Assistant Women Instructor
Morten Sæløen Danielsen Holvik

Morten Sæløen Danielsen Holvik

 

  • KMG Kids & Teens Instructor
Kim René Sjursæther

Kim René Sjursæther

 

  • KMG Kids & Teens Instructor
Tomasz Waszczewski

Tomasz Waszczewski

 

  • StrongFirst Kettlebell Instructor, level 2
  • StrongFirst Bodyweight Instructor
  • Ground Force Method Certified instructor
  • Training for Warriors Certified instructor
  • Functional Movement Screen, level 1 og level 2 sertifisert
  • Flexible Steel Instructor, level 1
Kari Nybø

Kari Nybø

 

  • StrongFirst Kettlebell Instructor, level 2
  • Flexible Steel Instructor, level 1
  • StrongFirst Bodyweight Certified Instructor
  • StrongFirst Lifter Certified Instructor
Thomas Børrsen

Thomas Børrsen

Sensei

  • 1. Dan Kickboxing
Glenn Utne

Glenn Utne

Sensei

  • 1. Dan Kickboxing
Per-Eirik Hillestad

Per-Eirik Hillestad

Sensei

  • 3. Dan Karate
  • 1. Dan Ju-Jutsu
Per Arne Valen

Per Arne Valen

Sensei

  • 1. Ju-Jutsu
Monika Waszczewski

Monika Waszczewski

 

  • StrongFirst Kettlebell Instructor, level 1
  • Blackroll International Trainer
  • Movement and Mobility Specialist
  • Anatomy, Physiology, Pathology & Body Massage Therapist, level 3
  • Functional Movement Screen, level 1 og level 2 sertifisert
Christian F. Skjær Eskildsen

Christian F. Skjær Eskildsen

 

  • StrongFirst Kettlebell Instructor, level 1
Bjarte Skoge Strandtun

Bjarte Skoge Strandtun

Sensei

  • Yudansha 1. Shidoin (1. Dan) Kenjutsu
  • Shodan-Ho Ju-Jutsu
Torgeir Øksnes

Torgeir Øksnes

Sensei

  • Yudansha 1. Shidoin (1. Dan) Kenjutsu
  • 2. Kyu Ju-Jutsu
Richard Teigen

Richard Teigen

Sensei

  • 1. Dan Karate
  • Krav Maga Global General Instructor
Stefan Acimovic

Stefan Acimovic

 

  • KMG Assistant Instructor
Toni Ågren

Toni Ågren

 

  • KMG Assistant Instructor

Klar til å skape forandring?